Blogosfera Canpol babies. Blogujesz? Testujesz!Znasz już firmę Canpol, która jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt? Od dwudziestu pięciu lat zaspokaja ona potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa. Masz ochotę przetestować produkty Canpol i napisać o nich recenzję na swoim blogu? A może chciałabyś zorganizować konkurs na swoim blogu z tymi produktami? Tak? Zapraszam!

Wszystko co musisz zrobić to wejść w link:
http://canpolbabies.com/pl/blogosfera
i postępować zgodnie z wytycznymi.
Proste prawda? Ja jestem zainteresowana bo znam już kilka produktów firm Canpol. To co ich wyróżnia to szeroki wybór akcesoriów, które są bezpieczne i innowacyjne. Wszystko dzięki doświadczeniu mam. Zarówno tych pracujących w firmie Canpol, jak i mam - użytkowniczek marki Canpol babies, z którymi Firma jest w stałym, bliskim kontakcie. W tym miesiącu do wygrania:

Elektryczna karuzela z pozytywką Forest Friends

Karuzela z nowej kolekcji "Forest Friends" wykonana jest z najwyższej jakości super miękkiego pluszu. Powstała z bezpiecznych, przeznaczonych do kontaktu z dzieckiem materiałów.
Karuzela wyposażona jest w trzy lekkie, miłe w dotyku odczepiane zabawki, zawierające grzechotkę lub piszczałkę.
Wyposażona w pałąk w kształcie gałązki z listkami na których są lusterka z mocowaniem do łóżeczka i nową pozytywką która świeci. Delikatne dźwięki aż 12 kołysanek do wyboru uspokajają dziecko, ułatwiając zasypianie, a żywe kolory rozwijają koordynację wzrokową i motoryczną maluszka.

Zachęcam również do zapoznania się z ich stroną:
https://canpolbabies.com
canpol_babies

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ku pocieszeniu - wiersz I

po co nam o tym gadać?